Szukaj

Podobne wydarzenia

Podobne kategorie

CDG Private Airport Transfer

Od PLN 466
Zamiast podkreślając temat transportu publicznego lub próbuje flaga taksówkę, wybieramy opłacalny transfer prywatne lotnisko, tak więc wakacje w Paryżu mogą zacząć bezproblemowe. Nasz kierowca będzie czekał na lotnisku w Paryżu Charles de Gaulle i zabiorę was do hotelu.

Niezależnie od tego czy podróżujesz sam, z rodziną lub w dużej grupie, nasi doświadczeni, profesjonalni kierowcy zapewnią swój transfer do i od Charles de Gaulle jest proste!

Tutaj można zamówić szybki, wydajny i prywatny transfer zi na lotnisko między lotniska Charles de Gaulle i hotelu. Polityka nasze drzwi do drzwi zapewnia transport zarówno do iz hotelu i lotniska Charles de Gaulle.

Wystarczy zarezerwować prywatną Charles de Gaulle do lotniska tutaj, i będziesz być spełnione przez własnego szofera na lotnisku. Jeśli chcesz, możesz także ponownie zamówić transfer z hotelu na lotnisko.

Ważne informacje:
- Wkrótce po zakończeniu Państwa rezerwacji, otrzymają Państwo e-bilet pocztą. Proszę wydrukować bilet i zabrać ze sobą.
- Przed zakończeniem rezerwacji, zostaniesz poproszony o podanie nazw osobowych, daty przyjazdu / wyjazdu, szczegóły lotu i hotelu (w tym adres i numer telefonu), więc możemy zorganizować swój transfer.
- Ceny są takie same dzieci jak dorosłych.
- Ceny są tu na miejscu są wymienione na samochód, a nie za osobę.
- Sedan, miejsca cruiser, minivan lub autokar będą dostarczane w zależności od dostępności w dniu doręczenia i liczby pasażerów.
- Jesteś tylko jeden standardowy walizkę i jedną sztukę bagażu podręcznego na osobę.
- Cena do prywatnego Charles de Gaulle z lotniska obejmuje porady, opłat drogowych oraz podatków.

Godziny otwarcia

Godziny pracy: 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.

Natychmiastowe potwierdzenie

Wydrukuj bilet

Godziny otwarcia

Wskazówki