Szukaj

Podobne wydarzenia

Podobne kategorie

Kolacja na wieży Eiffla, rejs i występ w Lido de Paris

Od PLN 1154
Zjedz kolację na pierwszym piętrze Wieży Eiffla w Paryżu, potem dołącz do wieczornego rejsu po Sekwanie i zakończ wieczór na przedstawieniu w Lido de Paris! Doskonały wieczór na naszej wycieczce w Paryżu cieszącej się największą popularnością!

Rozpoczniesz wieczór od kolacji (napoje są zawarte w cenie) w nowej restauracji „58 Tour Eiffel ”, zlokalizowanej na 1 piętrze Wieży Eiffla , a następnie odkryjesz główne zabytki Paryża podczas rejsu po rzece Sekwanie .

Po zakończeniu rejsu pojedziesz autobusem do Lido de Paris , gdzie obejrzysz „Merveilles ”, najnowszy kabaret Lido de Paris. W Lido de Paris każda osoba zostanie poczęstowana kieliszkiem szampana.

Luksusowy autokar przewiezie uczestników wycieczki pomiędzy poszczególnymi atrakcjami i z powrotem. Przez cały czas obecny będzie przewodnik mówiący po angielsku i po francusku!

UWAGA :
* Restauracja „58 Tour Eiffel” i Lido de Paris zawsze cieszą się ogromną popularnością, więc jest możliwe, że przed wejściem do restauracji i do Lido de Paris trzeba będzie poczekać w kolejce. Nie możemy za to odpowiadać.
* W Lido de Paris często jest wielu klientów, więc miejsca mogą być ograniczone i może być tłoczno.
* Grupa składająca się z więcej niż 8 osób może nie dostać własnego stołu w restauracji „58 Tour Eiffel”. Takie grupy mogą zostać rozdzielone na inne stoły!
* W pewnych rzadkich sytuacjach, a czasem ze względu na pogodę rejs odbędzie się przed kolacją w restauracji „58 Tour Eiffel”. Często się zdarza, że zostajemy o tym powiadomieni bardzo późno, więc nie mamy możliwości ostrzeżenia uczestników. Nie możemy za to odpowiadać.
* Wymagane są stroje wizytowe i swobodne

Czas trwania : 7-8 godzin.
Godziny wyjazdu : Co wieczór o 18:15. Przybądź na miejsce wyjazdu nie później niż 30 minut przed rozpoczęciem wycieczki.

Wycieczka: Kolacja na wieży Eiffla, rejs i występ w Lido de Paris zaczyna się i kończy pod adresem: 2 Rue des Pyramides, 75001 Paryż.
UWAGA : W autobusie zapytamy Cię, w którym hotelu mieszkasz i jeśli znajduje się on w centrum Paryża, autobus zatrzyma się w pobliżu Twojego hotelu, aby Cię tam wysadzić.

Kategorie biletów

Dorosły (12+)
Dziecko (4-11)

Godziny otwarcia

Wycieczka odbywa się co wieczór o 17.45

Godziny otwarcia

Wskazówki

Kolacja na wieży Eiffla, rejs i występ w Lido de Paris

×