Szukaj

Dlaczego warto kupować u nas?

Bilety na atrakcje i wycieczki w Paryżu

Witamy w ParyzBilety.pl — serwisie dla wszystkich, którzy szukają biletów na kabarety, wydarzenia kulturalne i wycieczki. Tutaj możesz szybko, łatwo i bezpiecznie kupić bilety wstępu na różne imprezy, na przykład w Moulin Rouge czy Lido de Paris. A co powiesz na kolację na wieży Eiffla, zwiedzanie Luwru z przewodnikiem, rejs z kolacją po Sekwanie lub wizytę w pałacu Wersalskim? Bilety na te i inne atrakcje dostępne są na ParyzBilety.pl!

  • Ponad 3,4 milionów sprzedanych biletów

    4000+ ofert w 30 krajach

  • Systemy płatności bezpieczne w 100%

    Możesz czuć się w 100% bezpiecznie podczas zakupów na naszej stronie

  • Płać w PLN

    Płać w PLN bez ukrytych kosztów

Podobne wydarzenia

Podobne kategorie

Luwr: bilet wstępu bez kolejki

4.3 (27)
Od 109 PLN

Omiń kolejki dzięki biletom zakupionym w domu. Uzyskaj możliwość szybkiego wstępu do słynnego na całym świecie Luwru, znajdującego się w samym sercu Paryża nad brzegiem Sekwany.

Ważne informacje

- Odwiedź znane na całym świecie muzeum sztuki Luwr
- Omiń kolejkę z zarezerwowanymi wcześniej biletami
- Ciesz się widokiem niesamowitych arcydzieł
- Dzieci poniżej 18. roku życia zwiedzają bezpłatnie
- Wypożycz audioprzewodnik za niewielką opłatą i dowiedz się jeszcze więcej

Czego mogę się spodziewać?

Luwr, czyli dawna rezydencja króla Francji, jest obecnie najczęściej odwiedzanym muzeum w Paryżu i jednym z najbardziej znanych na świecie. Podziwiaj szklaną piramidę przy wejściu do muzeum, stąd dotrzesz bezpośrednio do głównego lobby.

Twój bilet zawiera nieograniczony dostęp do dzieł sztuki o różnych stylach, z wielu różnych epok i pochodzących z całego świata. Wśród nich znajdują się  „Mona Lisa”, wysoko cenione dzieło Leonarda Da Vinci i  „Wenus z Milo”, rzeźba przedstawiająca Afrodytę lub Wenus w mitologii rzymskiej (została ona odkryta na Cykladach).

Zobaczysz również inne skarby sztuki, takie jak  „Nike z Samotraki”, grecką rzeźbę przedstawiającą bóstwo Nike na dziobie statku, oraz  „Cud w Kanie Galilejskiej”, największy obraz w Luwrze. Dzieło Paula Véronèse'a przedstawia Chrystusa, który dokonuje swego pierwszego cudu.

Wspomniane dzieła są punktem obowiązkowym wizyty w Luwrze. Nie zapomnij jednak zobaczyć przynajmniej niektórych z pozostałych 35 000 dzieł sztuki. W Luwrze znajdują się prace największych artystów, od Rembrandta po Michała Anioła.

Co należy zrobić?

Wkrótce po dokonaniu rezerwacji Twój e-bilet zostanie wysłany bezpośrednio na Twój adres e-mail. Wydrukuj go i zabierz ze sobą do biura PARISCityVISION w Paryżu. Biuro znajduje się w odległości dwóch minut spacerem od Luwru.

Jak to działa?
Po przyjeździe do Paryża należy wymienić bilet elektroniczny na bilet wstępu do muzeum w biurze PARISCityVISION. Musisz to zrobić przed wizytą w Luwrze.

Jak długo są ważne moje bilety?
Bilety wstępu do Muzeum Luwru są ważne w wybranym dniu i o wybranej godzinie.

Uwaga!

- Pamiętaj, że czeka Cię kontrola bezpieczeństwa.

Kategorie biletów

Dla dorosłych (18+)
Dla dzieci (0-17): wstęp bezpłatny

Godziny otwarcia

Poniedziałek, czwartek, sobota i niedziela: 9:00-18:00.
Środa, piątek: 9:00-21:45.
Wtorek - zamknięte.

Bestseller

Natychmiastowe potwierdzenie

Akceptowane są bilety w telefonie komórkowym

Godziny otwarcia

Please note that due to renovation work carried on inside the Louvre until mid-October 2019, we might not be able to cover some artworks such as the Mona Lisa. Although this is not under our control, your guide will do his best to provide a qualitative service in line with the advertised tour length.

Wskazówki

Luwr: wstęp bez kolejki

×

Obsługa klienta

22 397 91 68 22 397 91 68

Czy potrzebujesz pomocy? Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.