Szukaj

Podobne wydarzenia

Podobne kategorie

Wieża Montparnasse: wstęp bez kolejki

Od PLN 91
Omiń kolejkę do punktu widokowego Wieży Montparnasse! Zachwyć się widokiem na panoramę Paryża, stojąc ponad 200 metrów ponad ziemią, na 56. piętrze budynku! Możesz podziwiać zapierające dech w piersiach widoki z dwóch poziomów - zadaszonej, przeszklonej sali oraz otwartego tarasu widokowego.

Ważne informacje:
- Omiń kolejkę do Wieży Montparnasse
- Podziwiaj widok na panoramę Paryża
- Odwiedź dwa piętra, z których rozciąga się zachwycający widok na miasto

Zachwyć się widokiem z Wieży Montparnasse
Podziwiaj widok na panoramę Paryża, stojąc ponad 200 metrów ponad ziemią! Udaj się na 59. piętro, na którym znajduje się otwarty taras widokowy. Delektuj się niezapomnianym widokiem na Paryż! Przy dobrej pogodzie z budynku roztacza się widok w promieniu ponad 40 km.

Możesz dojrzeć kilka najbardziej popularnych zabytków miasta - Wieżę Eiffla, Łuk Triumfalny, kompleks Les Invalides czy też Bazylikę Sacré-Coeur. Gdy zapadnie zmrok, będziesz miał okazję zachwycić się pięknem rozświetlonego miasta.

Jak mogę zarezerwować bilety?
Wkrótce po dokonaniu rezerwacji wyślemy Ci bilety na maila. Wydrukuj je i przynieś ze sobą do biura naszego agenta, PARISCityVISION, znajdującego się w Paryżu.

Co dalej?
Kiedy dotrzesz do Paryża, udaj się do biura PARISCityVISION, żeby wymienić swój bilet elektroniczny na oryginalny bilet wstępu do Wieży Montparnasse.

Jak długo są ważne moje bilety?
Twoje bilety wstępu do Wieży Montparnasse są ważne w wybranym przez Ciebie dniu. Prosimy o zignorowanie opcji wyboru godzin w trakcie rezerwacji.

Czy są dostępne bilety ulgowe dla dzieci?
Tak, są dostępne bilety ulgowe dla dzieci w wieku 7-15 lat. Dzieci w wieku 0-6 lat mogą zwiedzać bezpłatnie pod opieką płacącego dorosłego. 

Kategorie biletów

Dorosły (16+)
Dziecko (7-15)
Niemowlę (0-6): Bezpłatny

Wskazówki

Wieża Montparnasse: wstęp bez kolejki

Adres
2 rue des Pyramides 75001 Paryż UWAGA: Musisz odebrać bilet przed godziną 21:00, jak wskazano na bilecie.

×