Szukaj

Dlaczego warto kupować u nas?

Bilety na atrakcje i wycieczki w Paryżu

Witamy w ParyzBilety.pl — serwisie dla wszystkich, którzy szukają biletów na kabarety, wydarzenia kulturalne i wycieczki. Tutaj możesz szybko, łatwo i bezpiecznie kupić bilety wstępu na różne imprezy, na przykład w Moulin Rouge czy Lido de Paris. A co powiesz na kolację na wieży Eiffla, zwiedzanie Luwru z przewodnikiem, rejs z kolacją po Sekwanie lub wizytę w pałacu Wersalskim? Bilety na te i inne atrakcje dostępne są na ParyzBilety.pl!

  • Ponad 3,4 milionów sprzedanych biletów

    4000+ ofert w 30 krajach

  • Systemy płatności bezpieczne w 100%

    Możesz czuć się w 100% bezpiecznie podczas zakupów na naszej stronie

  • Płać w PLN

    Płać w PLN bez ukrytych kosztów

Podobne wydarzenia

Podobne kategorie

Wieża Montparnasse: wstęp bez kolejki

Od 92 PLN
Omiń kolejkę do punktu widokowego Wieży Montparnasse! Zachwyć się widokiem na panoramę Paryża, stojąc ponad 200 metrów ponad ziemią, na 56. piętrze budynku! Możesz podziwiać zapierające dech w piersiach widoki z dwóch poziomów - zadaszonej, przeszklonej sali oraz otwartego tarasu widokowego.

Ważne informacje:
- Omiń kolejkę do Wieży Montparnasse
- Podziwiaj widok na panoramę Paryża
- Odwiedź dwa piętra, z których rozciąga się zachwycający widok na miasto

Zachwyć się widokiem z Wieży Montparnasse
Podziwiaj widok na panoramę Paryża, stojąc ponad 200 metrów ponad ziemią! Udaj się na 59. piętro, na którym znajduje się otwarty taras widokowy. Delektuj się niezapomnianym widokiem na Paryż! Przy dobrej pogodzie z budynku roztacza się widok w promieniu ponad 40 km.

Możesz dojrzeć kilka najbardziej popularnych zabytków miasta - Wieżę Eiffla, Łuk Triumfalny, kompleks Les Invalides czy też Bazylikę Sacré-Coeur. Gdy zapadnie zmrok, będziesz miał okazję zachwycić się pięknem rozświetlonego miasta.

Jak mogę zarezerwować bilety?
Wkrótce po dokonaniu rezerwacji wyślemy Ci bilety na maila. Wydrukuj je i przynieś ze sobą do biura naszego agenta, PARISCityVISION, znajdującego się w Paryżu.

Co dalej?
Kiedy dotrzesz do Paryża, udaj się do biura PARISCityVISION, żeby wymienić swój bilet elektroniczny na oryginalny bilet wstępu do Wieży Montparnasse.

Jak długo są ważne moje bilety?
Twoje bilety wstępu do Wieży Montparnasse są ważne w wybranym przez Ciebie dniu. Prosimy o zignorowanie opcji wyboru godzin w trakcie rezerwacji.

Czy są dostępne bilety ulgowe dla dzieci?
Tak, są dostępne bilety ulgowe dla dzieci w wieku 7-15 lat. Dzieci w wieku 0-6 lat mogą zwiedzać bezpłatnie pod opieką płacącego dorosłego. 

Kategorie biletów

Dorosły (16+)
Dziecko (7-15)
Niemowlę (0-6): Bezpłatny

Wskazówki

Wieża Montparnasse: wstęp bez kolejki

Adres
2 rue des Pyramides 75001 Paryż UWAGA: Musisz odebrać bilet przed godziną 21:00, jak wskazano na bilecie.

×

Obsługa klienta

22 397 91 68 22 397 91 68

Czy potrzebujesz pomocy? Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.