Szukaj

Podobne wydarzenia

Podobne kategorie

Historyczny Paryż

Od PLN 270
Paryż jest starym miastem, które powstało około 2000 lat temu na Wyspie Cité (Ile de la Cité ). Mając historię i sztukę Paryża w centrum zainteresowania, wycieczka ta obejmuje przejazd przez najstarszą część miasta!
Najpierw zobaczysz Plac Vendome , stary gmach Opery (Opera Garnier ), Le Grand Louvre (Wielki Luwr), Hôtel de Ville (Ratusz), Plac Bastylii, Rue Saint-Antoine, Dzielnicę Marais, Dzielnicę Łacińską, Sorbonę, Collège de France, Panteon, Ogrody Luksemburskie (Senat) oraz Saint-Germain des Prés .

Następnie czeka Cię krótki przejazd na Wyspę Cité, gdzie dołączysz do zwiedzania wnętrza Katedry Notre-Dame z przewodnikiem (w przypadku odprawianej mszy, przewodnik wygłosi komentarz dotyczący katedry i jej trzech portali na zewnątrz kościoła, gdyż w środku obowiązuje wtedy zakaz rozmawiania).
Po zwiedzeniu Katedry Notre-Dame, wrócisz łodzią (Batobusem) do PARISCityVISION, w pobliżu Luwru oraz Ogrodów Tuileries.

Ważne informacje :
- Czas trwania: Prawie 4 godziny.
- Początek wycieczki codziennie o 9.15.
- W przypadku odprawianej mszy, przewodnik wygłosi komentarz dotyczący katedry i jej trzech portali na zewnątrz kościoła, gdyż w środku obowiązuje wtedy zakaz rozmawiania.
- W zimie lub kiedy woda na rzece jest zbyt wysoka, może się zdarzyć, że wycieczka odbędzie się wyłącznie autobusem i nie będzie obejmować wtedy przejażdżki łodzią.
- Wycieczka rozpoczyna się i kończy przy PARISCityVISION, 2 Rue Des Pyramides, 75001 Paryż.

Kategorie biletów

Dorosły (18+)
Dziecko (3-17)
Niemowlę (0-2): Bezpłatny

Godziny otwarcia

Wycieczka rusza codziennie o 9.15.

Godziny otwarcia

Wskazówki

Historyczny Paryż