Szukaj

Dlaczego warto kupować u nas?

  • Systemy płatności bezpieczne w 100%

  • Płać w PLN

  • Ponad 3,5 mln sprzedanych biletów

Podobne wydarzenia

Podobne kategorie

Wersal, wieża Eiffla i rejs po Sekwanie: wycieczka z przewodnikiem – 10 godz.

4.2 (10)
Od 751 PLN


Wybierz się na wycieczkę z przewodnikiem po Wersalu i podziwiaj piękno tutejszych ogrodów. Zjedz pyszny 3-daniowy lunch w Wersalu, zanim wrócisz do Paryża i weźmiesz udział w wycieczce autobusowej, podczas której zobaczysz najważniejsze miejsca francuskiej stolicy. Rejs po Sekwanie jest również wliczony w cenę. Wycieczka kończy się wieczorem wizytą na 2. piętrze wieży Eiffla.

Ważne informacje

- Nie czekaj na wstęp do paryskich atrakcji
- Zwiedź zapierający dech w piersiach pałac Wersalski
- Spaceruj po wspaniałych ogrodach
- Weź udział w wycieczce autobusowej i zobacz najważniejsze miejsca w Paryżu
- Wybierz się w 1-godzinny rejs
- Odwiedź 2. piętro wieży Eiffla
- Delektuj się wyśmienitym 3-daniowym lunchem 
- Skorzystaj z wliczonego w cenę transportu z Paryża i z powrotem

Czego mogę się spodziewać?

Wybierz się na niezwykle pouczającą wycieczkę, podczas której dowiesz się wszystkiego o najważniejszych atrakcjach Paryża, w tym o Wersalu i o wieży Eiffla.

Wsiądź do autobusu i udaj się do pałacu Wersalskiego. Zachwyć się jego bajecznymi wnętrzami, pełnymi klasycystycznych i barokowych dekoracji oraz stylem architektonicznym, w którym dominuje złoto i piękne żyrandole. Podczas zwiedzania wspaniałych sal poznasz dzieje i losy francuskich królów, w których pałac odegrał ogromną rolę. Odwiedź niezwykle zadbane ogrody, które latem zachwycają zielenią i różnorodnymi kolorowymi kwiatami.

Następnie delektuj się pysznym 3-daniowym lunchem w stylu paryskim. Po posiłku udaj się z powrotem do Paryża, gdzie wybierzesz się na wycieczkę po mieście klimatyzowanym autobusem, podczas której dowiesz się wszystkiego na temat mijanych zabytków. Gdy wycieczka ta dobiegnie końca, możesz wybrać się w rejs po Sekwanie. Ostatnim punktem wyprawy jest wieża Eiffla – udaj się na 2. piętro i podziwiaj wieczorną panoramę Paryża.

Co należy zrobić?

Wkrótce po dokonaniu rezerwacji otrzymasz swój bilet elektroniczny mailem. Wydrukuj go i przynieś ze sobą na wycieczkę.

Kategorie biletów

Dorosły (18+)
Dziecko (3-17)
Niemowlę (0-2): Bez opłat

Co nie jest wliczone w cenę?

- Napiwki
- Napoje

Zarezerwuj teraz

Fantastycznie: 4.2 – 10 Opinie

Passeio em Versalhes pela Parisbilhetes.com

"O passeio foi fantástico, e as duas guias que nos acompanharam foram excelentes. Ambas conheciam a fundo a história do lugar, e nos deram uma verdadeira aula. Versalhes é um lugar lindíssimo que merecia ser explorado com mais tempo. Achei muito pouco tempo para conhecermos os "Jardins do Palácio". Foi um tour um pouco corrido. Um lugar com tantos detalhes merecia ser feito num dia inteiro. Mas valeu super a pena e eu recomendo este passeio. O tour a Versalhes foi bem organizado, saindo no horário marcado e muito bem apresentado pelas guias. RECOMENDO! O almoço (incluído no pacote) foi a pior parte do dia. Nos levaram a um restaurante perto da agência. A pessoa da agência que nos acompanhou ao restaurante, nem sequer esperou para ter certeza de que todos haviam sentados e atendidos. O almoço era horrível. Chamar aquilo de almoço é brincadeira. Uma salada de entrada, o prato principal uma canja de galinha (literalmente) e o melhor do almoço era a coca-cola e a sobremesa (apesar de até agora não ter identificado a fruta que comi). Seria melhor não incluírem o almoço no pacote. NÃO RECOMENDO! O tour por Paris, de ônibus, foi regular. Fizeram uma volta pela cidade, pararam apenas na Torre Eifell e assim mesmo porque ali era o nosso destino final. A guia que nos acompanhou em nenhum momento nos falou sobre a cidade e som,ente nos acompanhou e nos colocou na entrada da atração (Torre Eifell) onde subimos sozinhos e de lá fomos ao passeio pelo Sena (um cruzeiro pelo Sena). Apesar de toda a beleza de ver a cidade do alto, e estar pisando na Torre Eifell, as longas filas estressavam. RECOMENDO! O passeio pelo Sena foi bom. Nada excepcional. Mas foi bom para descansarmos as pernas, depois de tanto caminhar, e nos proteger do frio e da chuva. RECOMENDO! Bom, finalizando, o atendimento na agência foi muito bom, e recomendo a Parisbilhete.com por sua seriedade e organização."

Wilton, Rio de janeiro

Rezerwuj

pią, 2 paź 2020

Bilety podlegające zwrotowi Bilety podlegające zwrotowi
Bilety podlegają zwrotowi z 48-godzinnym wyprzedzeniem. W niektórych przypadkach może zostać naliczona opłata za anulowanie rezerwacji w wysokości 20%.

Natychmiastowe potwierdzenie

Wydrukuj bilet

Audioprzewodnik

Przewodnik

Czas trwania: 10 godz.

Co jest wliczone w cenę?

- Wycieczka z przewodnikiem po Wersalu
- Bilet wstępu na wieżę Eiffla
- Wejście do ogrodów przy Wersalu
- Rejs po Sekwanie
- Wstęp na 2. piętro wieży Eiffla.
- 3-daniowy lunch: przystawka, danie główne i deser
- Wycieczka autokarowa po Paryżu
- Zestawy słuchawkowe w trakcie rejsu z komentarzem w 14 językach
- Komentarz audio dla dzieci w kilku językach
- Transport wliczony w cenę

Godziny rozpoczęcia

Wskazówki

PARISCityVISION

Adres
2 Rue de Pyramides 75001 Paryż

×

Obsługa klienta

22 397 91 68 22 397 91 68

Czy potrzebujesz pomocy? Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.