Szukaj

Dlaczego warto kupować u nas?

Bilety na atrakcje i wycieczki w Paryżu

Witamy w ParyzBilety.pl — serwisie dla wszystkich, którzy szukają biletów na kabarety, wydarzenia kulturalne i wycieczki. Tutaj możesz szybko, łatwo i bezpiecznie kupić bilety wstępu na różne imprezy, na przykład w Moulin Rouge czy Lido de Paris. A co powiesz na kolację na wieży Eiffla, zwiedzanie Luwru z przewodnikiem, rejs z kolacją po Sekwanie lub wizytę w pałacu Wersalskim? Bilety na te i inne atrakcje dostępne są na ParyzBilety.pl!

  • Ponad trzy miliony sprzedanych biletów

    4000+ ofert w 30 krajach

  • Systemy płatności bezpieczne w 100%

    Możesz czuć się w 100% bezpiecznie podczas zakupów na naszej stronie

  • Płać w PLN

    Płać w PLN bez ukrytych kosztów

Podobne wydarzenia

Podobne kategorie

Paryż: Hop-On Hop-Off

4.3 (155)
Od PLN 151
Zarezerwuj dobowy bilet autobusowy typu wskocz/wyskocz na Paris L’OpenTour . To najłatwiejszy i najlepszy sposób zwiedzania Paryża z dachu otwartego piętrowego autobusu.

Nasz bilet jest ważny przez 24, 48 lub 72 godzin od momentu pierwszego użycia, zatem to Ty decydujesz kiedy wsiąść do następnego autobusu lub kiedy z niego wysiąść, aby zobaczyć i odkrywać Paryż.
Jak tylko uznasz, że dość już zobaczyłeś, zwyczajnie wsiądź w następny autobus, który zawiezie Cię do kolejnego miejsca w Paryżu, które chcesz zwiedzić i odkryć!

Dzięki 4 liniom i ponad 50 przystankom, będziesz mógł objechać prawie cały Paryż we własnym tempie, kiedykolwiek i gdziekolwiek zechcesz.

Kliknij TUTAJ , aby zobaczyć szczegółową mapę 4 tras i wszystkich przystanków!

Dostępny jest komentarz dźwiękowy przez słuchawki w 10 językach: francuskim, angielskim, niemieckim, hiszpańskim, włoskim, portugalskim, rosyjskim, japońskim, chińskim (mandaryńskim) oraz czeskim.

Możesz również połączyć 48-godzinne bilety typu Wskocz - Wyskocz z Batobusami , obsługiwanymi przez łodzie połączeniami po Sekwanie z 8 przystankami typu Wskocz - Wyskocz, tak aby móc odkrywać Paryż także od strony  rzeki.

Kliknij TUTAJ , aby zobaczyć szczegółową mapę trasy Batobusu oraz 8 przystanków!

Ważne informacje :
- Możesz wybrać bilety ważne przez: 24 godziny LUB 48 godzin ALBO 48-godzinny połączony z rejsowym zwiedzaniem Batobusem
- Okres 24 lub 48 godzin jest ciągły!
- Zobacz rozkład znajdujący się pod mapą tras, aby dowiedzieć się kiedy przyjeżdża pierwszy i ostatni autobus.
- Bilety dla dzieci od 4 do 11 lat.
- Bilet elektroniczny / Voucher, który wyślemy Ci zaraz po zarezerwowaniu biletów można wymienić na przejazd KTÓRYMKOLWIEK autobusem L’OpenTour. Wydrukuj tylko voucher / bilet elektroniczny, weź z sobą kopię do pierwszego autobusu, do którego chcesz wsiąść i ruszaj w drogę!

Kategorie biletów

Dorosły (12+)
Dziecko (4-11)
Niemowlę (0-3): Bezpłatny

Godziny otwarcia

Pierwszy autobus odjeżdża około 10.00, a ostatni o 19.00 (w zimie o 18.00)

Fantastycznie: 4.3

Bestseller

Natychmiastowe potwierdzenie

Wydrukuj bilet

Oszczędzaj czas - omiń kolejkę

Audioprzewodnik

Przewodnik

Godziny otwarcia

Wskazówki

Paryż: Hop-On Hop-Off

×

Obsługa klienta

22 397 91 68 22 397 91 68

Czy potrzebujesz pomocy? Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.