Szukaj

Dlaczego warto kupować u nas?

  • Systemy płatności bezpieczne w 100%

  • Płać w PLN

  • Ponad 3,5 mln sprzedanych biletów

Podobne wydarzenia

Podobne kategorie

Wieża Eiffla: Zarezerwowany wstęp na 2 piętro + rejs + wycieczka po mieście

4.2 (316)
Od 178 PLN

Omiń kolejkę do wieży Eiffla i ciesz się najlepszym widokiem na Paryż! W trakcie tej 4-godzinnej wycieczki zobaczysz to, co najlepsze we francuskiej stolicy. Wybierz się na wycieczkę autobusową i rejs po Sekwanie. Podziwiaj najważniejsze zabytki Paryża i jego wyjątkową architekturę oraz poznaj wyjątkową historię tego miasta.

Ważne informacje

- Omiń kolejkę do wieży Eiffla
- Priorytetowe wejście na 2 piętro wieży Eiffla
- Zobacz najciekawsze miejsca w Paryżu
- Weź udział w malowniczym rejsie po Sekwanie
- Podziwiaj najważniejsze zabytki Paryża w trakcie 4-godzinnej wycieczki

Czego mogę się spodziewać?

Podziwiaj Paryż z ziemi, z wody i z wysokości! 
Pierwszą częścią wyprawy jest wizyta na wieży Eiffla, gdzie ominiesz długie kolejki i przejdziesz bezpośrednio do wind, którymi wjedziesz na 2 piętro wieży Eiffla, skąd zobaczysz wspaniałą panoramę Paryża.

Po wizycie na wieży Eiffla dołączysz do autobusowej wycieczki po Paryżu. Podczas wycieczki będziesz mieć dostęp do przewodnika audio, dzięki czemu wysłuchasz historii Paryża i lepiej poznasz paryskie place, mosty, ulice i budynki, takie jak Opéra Garnier, plac Concorde, Pola Elizejskie, Łuk Triumfalny, plac Trocadero, kompleks Les Invalides, Pont Neuf, plac Bastylii i oczywiście wieżę Eiffla. 

Część autobusowa wycieczki kończy się u stóp wieży Eiffla. W tym miejscu powita Cię załoga jednego z trzech trzykadłubowców, należących do Bateaux Parisiens, i rozpoczniesz ostatnią część wyprawy, czyli 1-godzinny rejs łodzią po Sekwanie. 

Jeśli chcesz zrobić sobie przerwę przed rejsem, nie ma problemu. Twój bilet na rejs jest ważny przez cały dzień i wieczór, więc możesz wybrać godzinę rejsu, która Ci odpowiada.

Jak to działa?

Jak mogę zarezerwować bilety? 
Wkrótce po dokonaniu rezerwacji otrzymasz swój bilet elektroniczny mailem. Akceptowane są bilety na urządzeniach mobilnych.

Prosimy o przybycie na miejsce spotkania 10 minut przed rozpoczęciem wycieczki. Adres spotkania znajduje się bardzo blisko wieży Eiffla i będzie wyraźnie widoczny na e-bilecie. Tutaj spotkasz swojego przewodnika lub przedstawiciela, który odprowadzi Cię do wieży Eiffla i zapewni Ci pierwszeństwo dostępu na wieżę Eiffla. Ważne jest, aby pojawić się pod dokładnym adresem spotkania co najmniej 10 minut przed godziną rozpoczęcia, ponieważ przewodnik lub przedstawiciel nie może czekać na osoby, które się spóźnią.

Ważne informacje

- Przewodnik audio to aplikacja, którą można pobrać na urządzenie mobilne. Prosimy o zabranie własnych słuchawek, aby móc słuchać pobranego przewodnika audio na własnym urządzeniu audio.
- Nasz przewodnik zapewni Ci priorytetowy dostęp do wind i minimalny czas oczekiwania. Pominięcie kolejek przy kontroli bezpieczeństwa, która jest obowiązkowa, nie jest jednak możliwe. Możesz się spodziewać oczekiwania podczas kontroli bezpieczeństwa, na co nie mamy wpływu.
- Ten godzinny rejs możesz odbyć o dowolnej porze dnia, na który masz rezerwację, nawet wieczorem. Nie ma określonej godziny rejsu, po prostu wskocz na łódź wycieczkową w dogodnym dla siebie czasie.
- W wyjątkowych przypadkach, zazwyczaj z powodu wzmożonej liczby osób odwiedzających wieżę Eiffla, elementy tej wycieczki (takie jak rejs, wycieczka autobusowa, obiad, kolacja itp.) mogą zmienić kolejność z krótkim wyprzedzeniem.

Kategorie biletów

Dorosły (12+)
Dziecko (3-11)
Niemowlę (0-2): Bezpłatny

Godziny otwarcia

Sprawdź dostępność w kalendarzu.

Co nie jest zawarte w cenie?

- Wstęp na 3 piętro (szczyt) wieży Eiffla

Zarezerwuj teraz

Fantastycznie: 4.2 – 316 opinie

Zarezerwuj

sr, 19 cze 2024

Winda

Bestseller

Natychmiastowe potwierdzenie

Akceptowane bilety elektroniczne

Zaoszczędź czas – pomiń kolejkę

Przewodnik audio

Czas trwania: 4 godziny

Co jest zawarte w cenie?

- Bilet wstępu bez kolejki do wieży Eiffla
- Wstęp na 2 piętro wieży Eiffla
- Wjazd windą na wieżę Eiffla
- Rejs po Sekwanie
- Wycieczka autobusowa po Paryżu
- Przewodnik audio

Godziny otwarcia

Wskazówki

Wieża Eiffla: Zarezerwowany wstęp na 2 piętro + rejs + wycieczka po mieście

Adres
Place de Sydney, 75015 Paryż

×

Pomoc w języku angielskim

22 397 91 68 22 397 91 68

Potrzebujesz pomocy z rezerwacją? Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.