Szukaj

Dlaczego warto kupować u nas?

  • Systemy płatności bezpieczne w 100%

  • Płać w PLN

  • Ponad 3,5 mln sprzedanych biletów

Zadowoleni klienci

Podobne kategorie

Atrakcje w Paryżu

Paryż oferuje niemal nieograniczone możliwości. Nie ma znaczenia, czy jest to Twoja pierwsza czy dziesiąta wizyta, zawsze jest coś nowego do zobaczenia i zrobienia! Możesz skorzystać z klasycznych atrakcji, takich jak wizyta na szczycie kultowej wieży Eiffla oraz spacer po znanym na całym świecie Luwrze. W tym słynnym muzeum sztuki znajduje się arcydzieło Da Vinci, Mona Lisa. Możesz również odwiedzić słynne kabarety Moulin Rouge oraz Lido de Paris.

Paryż jest nie tylko stolicą Francji, ale także najludniejszym miastem w kraju o powierzchni 105 km² i populacją 2 206 488 mieszkańców. Jego pejzaż zdobią szerokie, piękne bulwary i Sekwana. Poza wieloma znanymi zabytkami, takimi jak wieża Eiffla, XII-wieczna gotycka katedra Notre-Dame i niesamowita bazylika Sacré-Cœur na szczycie Montmartre, miasto słynie z uroczej kultury kawiarnianej i obecności butików najwybitniejszych projektantów.

Wśród najsłynniejszych paryskich dzielnic znajdziemy artystyczną Montmartre oraz hipsterską Le Marais. Inne miejsca, które zasługują również na uwagę to Dzielnica Łacińska, uroczy kanał Saint-Martin, ekskluzywne Pola Elizejskie i przytulny rejon Saint-Germain-des-Prés.

Chociaż Paryż ma wiele znanych na całym świecie atrakcji, ulubionym miejscem turystów jest wieża Eiffla na Polach Marsowych. Ta słynna budowla przyciąga więcej turystów niż jakakolwiek inna płatna atrakcja turystyczna na świecie i jest punktem obowiązkowym podczas wizyty w Paryżu.
 
Jeżeli nie chcesz tracić czasu na stanie w kolejkach, możesz zarezerwować bilety do wszystkich atrakcji jeszcze przed podróżą do stolicy Francji! Oferujemy bilety wstępu bez kolejki oraz bilety priorytetowego wstępu (Fast Track) do takich atrakcji jak Luwr, D'Orsay i Muzeum Rodina. U nas znajdziesz również wycieczki z przewodnikiem po muzeach oraz wycieczki z możliwością samodzielnego zwiedzania z audioprzewodnikiem.

Działalność charytatywna

Atrakcje w Paryżu

Miasto światła znane jest w wyjątkowej architektury, historii i atmosfery. Paryż to miejsce, które ma naprawdę wiele do zaoferowania! Wybraliśmy kilka najciekawszych miejsc, które musisz tu zobaczyć. Poniżej znajdziesz listę najczęściej wybieranych na naszej stronie atrakcji, w tym wieżę Eiffla, Luwr z jego słynną Mona Lisą i wspaniały Wersal.

Sortuj według
Wynik wyszukiwania: 1 - 12 (12)