Szukaj

Dlaczego warto kupować u nas?

  • Systemy płatności bezpieczne w 100%

  • Płać w PLN

  • Ponad 3,5 mln sprzedanych biletów

Podobne wydarzenia

Podobne kategorie

Les Invalides: wstęp bez kolejki

 
Od 91 PLN
Odwiedź wyjątkowy pałac Inwalidów (Hotel des Invalides) w Paryżu. Mieści się tam Muzeum Armii (Musée de l’Armée), Muzeum Orderu Wyzwolenia (Musée de l'Ordre de la Libération), Muzeum Map i Makiet (Musée Plans-Reliefs), kościół Saint-Louis des Invalides (Dôme de Saint-Louis-des-Invalides) i kościół du Dôme (Église du Dôme). Dzięki biletowi masz dostęp do wszystkich tych miejsc!

Ważne informacje:
- Omiń kolejki do pałacu Inwalidów (Hotel des Invalides)
- Odwiedź kościół du Dôme (Église du Dôme)
- Zobacz grób Napoleona I
- Zachwyć się pomnikiem Charles'a de Gaulle'a
- Dzieciom do 18. roku życia przysługuje bezpłatny wstęp
 
Punkt obowiązkowy dla miłośników historii
Wizyta w pałacu Inwalidów (Hôtel National des Invalides) to punkt obowiązkowy dla wszystkich miłośników historii, w szczególności francuskiej. Muzeum znajduje się na lewym brzegu Sekwany w pobliżu mostu Aleksandra III i składa się z Muzeum Armii (Musée de l'Armée), Muzeum Orderu Wyzwolenia (Musée de l'Ordre de la Libération), Muzeum Map i Makiet (Musée Plans-Reliefs), kościoła Saint-Louis des Invalides (Dôme de Saint-Louis-des-Invalides) i kościoła du Dôme (Église du Dôme).

Musée de l'Armé (czyli Muzeum Armii) mieści w sobie ponad 500000 eksponatów, m.in. kolekcje broni, emblematy i obrazy. W ofercie jest także wirtualna wycieczka (nie jest ona wliczona do biletu).

Kościół Saint-Louis des Invalides został zaprojektowany w 1676 roku przez architekta Julesa Hardouin-Mansarta. Kościół du Dôme to prywatna kaplica królewska, połączona z kościołem Saint-Louis des Invalides. Imponująca budowla o wysokości 100 metrów stała się miejscem pochówku Napoleona I.

Jak zarezerwować bilet?
Wkrótce po dokonaniu rezerwacji otrzymasz mailem swój bilet. Wydrukuj go i przynieś do naszego paryskiego agenta, PARISCityVISION.

Gdzie odebrać bilet?
Po dotarciu do Paryża należy udać się do biura naszego agenta, PARISCityVISION, w celu wymiany biletu elektronicznego na oryginalny bilet wstępu do pałacu Inwalidów.

Co zawiera bilet?
Dzięki biletowi wstępu zwiedzisz stałe ekspozycje, kościół du Dôme (Église du Dôme), grób Napoleona, kościół Saint-Louis des Invalides, pomnik Charles'a de Gaulle'a, ekspozycje czasowe, Muzeum Orderu Wyzwolenia (Musée de l'Ordre de la Libération) i Muzeum Map i Makiet (Musée Plans-Reliefs).

Jaki jest okres ważności biletów?
Bilety do pałacu Inwalidów ważne są w wybranym przez Ciebie dniu.

Czy są dostępne bilety ulgowe dla dzieci?
Nie, ale dzieciom poniżej 18. roku życia przysługuje bezpłatny wstęp do muzeum, pod warunkiem przebywania pod opieką płacącego dorosłego.

Kategorie biletów

Dorosły (18+)
Dziecko (3-17)
Niemowlę (0-2): Bezpłatny

Godziny otwarcia

Codziennie w godz. 10:00 - 18:00 (17:00 od listopada do marca).

Zarezerwuj

sr, 29 maj 2024

Natychmiastowe potwierdzenie

Wydrukuj bilet

Godziny otwarcia

Wskazówki

Les Invalides: wstęp bez kolejki

Adres
2 rue des Pyramides<br /> 75001 Paryż<br /> <br /> UWAGA: Musisz odebrać sw&oacute;j bilet przed godz. 21:00.

×

Pomoc w języku angielskim

22 397 91 68 22 397 91 68

Potrzebujesz pomocy z rezerwacją? Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.