Szukaj

Podobne wydarzenia

Podobne kategorie

Łuk Triumfalny: wstęp bez kolejki

Od PLN 71
Łuk Triumfalny stanowi obowiązkowy punkt wszystkich wycieczek po Paryżu. Kup bilet i zobacz tą wspaniałą budowlę, stanowiącą zwieńczenie Pól Elizejskich. Zachwyć się spektakularnym widokiem na panoramę miasta, rozciągającym się z tarasu tego zabytku.

Ważne informacje:
- Zobacz słynny Łuk Triumfalny
- Pokonaj 284 schodów, prowadzących na samą górę budowli
- Podziwiaj piękno Paryża z tarasu widokowego
- Zachwyć się widokiem Pól Elizejskich i wieży Eiffla
- Odbierz bezpłatną broszurę informacyjną i dowiedz się więcej na temat zabytku
- Dzieciom do 18. roku życia przysługuje bezpłatny wstęp

Odwiedź jeden z najsłynniejszych zabytków Paryża

Pokonaj 284 schodów, prowadzących na taras widokowy Łuku Triumfalnego i podziwiaj spektakularne widoki, rozciągające się z tej wspaniałej budowli. Wybudowanie Łuku Triumfalnego zostało zlecone w 1806 roku przez francuskiego cesarza Napoleona. Jego inauguracji dokonał król Ludwik Filip I, który zadedykował monument armii napoleońskiej.

Podczas I wojny światowej postanowiono uhonorować żołnierzy, którzy walczyli i umierali za Francję. Pod Łukiem Triumfalnym pochowano nieznanego żołnierza i zapalono symboliczny Płomień Pamięci, który rozpalany jest na nowo każdego wieczora o godz. 18:30.

Łuk Triumfalny, który zlokalizowany jest na placu de Gaulle’a (daniej znanym jako plac Gwiazdy - Place de l'Etoile), stanowi symbol francuskiej historii. Obecnie jest to jeden z trzech najbardziej popularnych zabytków Paryża.

Podziwiaj panoramę miasta z tarasu widokowego i zobacz najbardziej popularne paryskie zabytki. Można dojrzeć stąd górującą nad miastem wieżę Eiffla, plac Zgody (Place de la Concorde ), który znajduje się po drugiej stronie Pól Elizejskich, a także wiele innych budowli, takich jak wieża Montparnasse, bazylika Sacré-Cœur oraz katedra Notre-Dame.

Jak mogę zarezerwowac bilety?
Wkrótce po dokonaniu rezerwacji Twój bilet zostanie Ci dostarczony mailem. Wydrukuj go i przynieś ze sobą do biura naszego agenta PARISCityVISION w Paryżu.

Co dalej?
Po przyjeździe do Paryża nalezy udać się do biura naszego agenta, PARISCityVISION, celem wymiany biletu elektronicznego na oryginalny bilet wstępu do Łuku Triumfalnego.

Jak długo są ważne moje bilety?
Twoje bilety są ważne w wybranym przez Ciebie dniu. Prosimy o zignorowanie opcji wyboru godzin w trakcie rezerwacji.

W jakich językach są dostępne broszury informacyjne?
Broszury są dostępne w języku francuskim, angielskim, niemieckim, włoskim, hiszpańskim, holenderskim, japońskim i rosyjskim.

Czy są dostępne bilety ulgowe dla dzieci?

Nie, ale dzieci do 18. roku życia mogą zwiedzać bezpłatnie pod opieką płacącego dorosłego.

Kategorie biletów

Dorosły (18+)
Dziecko (4-17)
Niemowlę (0-3): Bezpłatny

Rezerwuj

śr, 12 gru 2018

Natychmiastowe potwierdzenie

Wydrukuj bilet

Wskazówki

Łuk Triumfalny: wstęp bez kolejki

2 rue des Pyramides 75001 Paryż UWAGA: Musisz odebrać swój bilet przed godz. 21:00, tak jak wskazano na bilecie.