Szukaj

Podobne wydarzenia

Podobne kategorie

Dzień w Paryżu

Od PLN 703
Wycieczka: dzień w Paryżu to doskonały sposób na odkrycie całego miasta. Czeka Cię między innymi wizyta w Luwrze i w katedrze Notre Dame, rejs po Sekwanie i lunch na Wieży Eiffla!

Ponieważ wszystkie zabytki zwiedzane w ramach tej jednodniowej wycieczki są zlokalizowane wzdłuż Sekwany, sugerujemy skorzystanie z niezwykłego środka transportu: promu rzecznego . Dzień rozpoczyna się zwiedzaniem z przewodnikiem głównych sal Muzeum Luwru , gdzie zobaczysz między innymi „Wenus z Milo ”, „Nike z Samotraki ” i obraz „Mona Lisa ”, pędzla Leonarda da Vinci .

Następnym etapem jest rejs promem rzecznym po Sekwanie, podczas którego można zobaczyć wiele pięknych zabytków Paryża. Prom dopływa do Wieży Eiffla , gdzie w nowej restauracji na pierwszym piętrze, w niepowtarzalnej scenerii podany zostanie lunch (2 dania, łącznie z napojami) . Zaplanowany jest też czas wolny na zwiedzanie Wieży Eiffla.

Później czeka Cię powrót na prom rzeczny i przepłynięcie do Katedry Notre Dame . Wycieczka obejmuje zwiedzanie z przewodnikiem tego gotyckiego dzieła sztuki, wybudowanego w latach 1163-1345!

Lunch oraz wszystkie bilety wstępu są zawarte w cenie !

Czas trwania : 7,5 godziny.
Godziny rozpoczęcia : Wycieczka rozpoczyna się o 9:30. (od kwietnia do października w każdy poniedziałek oraz od środy do niedzieli). (Od listopada do marca w każdy poniedziałek oraz od piątku do niedzieli). W pierwszą niedzielę miesiąca wycieczka się nie odbywa. Prosimy o przybycie na miejsce nie później niż 20 minut przed rozpoczęciem.

Wycieczka zaczyna się pod adresem: 214, Rue de Rivoli, 75001 Paryż, a kończy się w katedrze Notre Dame!

UWAGA : Od miejsca zbiórki (214, Rue de Rivoli, 75001 Paryż) przez ogrody Tuileries do Muzeum Luwru trzeba przejść pieszo!

Kategorie biletów

Dorosły (12+)
Dziecko (3-11)
Niemowlę (0-2): Bezpłatny

Godziny otwarcia

Wycieczka rozpoczyna się o 9:30: Od kwietnia do października: poniedziałki, środy, czwartki, piątki, soboty i niedziele Od listopada do marca: poniedziałki, piątki, soboty i niedziele

Natychmiastowe potwierdzenie

Wydrukuj bilet

Godziny otwarcia

Wskazówki

Dzień w Paryżu

×