Szukaj

Dlaczego warto kupować u nas?

Bilety na atrakcje i wycieczki w Paryżu

Witamy w ParyzBilety.pl — serwisie dla wszystkich, którzy szukają biletów na kabarety, wydarzenia kulturalne i wycieczki. Tutaj możesz szybko, łatwo i bezpiecznie kupić bilety wstępu na różne imprezy, na przykład w Moulin Rouge czy Lido de Paris. A co powiesz na kolację na wieży Eiffla, zwiedzanie Luwru z przewodnikiem, rejs z kolacją po Sekwanie lub wizytę w pałacu Wersalskim? Bilety na te i inne atrakcje dostępne są na ParyzBilety.pl!

  • Ponad 3,4 milionów sprzedanych biletów

    4000+ ofert w 30 krajach

  • Systemy płatności bezpieczne w 100%

    Możesz czuć się w 100% bezpiecznie podczas zakupów na naszej stronie

  • Płać w PLN

    Płać w PLN bez ukrytych kosztów

Podobne wydarzenia

Podobne kategorie

Disneyland w Paryżu - 1 dzień i 2 parki (normalny sezon)

Chcesz jak najlepiej wykorzystać swój czas w Paryżu? Odwiedź dwa niesamowite parki rozrywki w jeden dzień! Zobacz, jak bajkowy świat budzi się do życia w Disneylandzie i podziwiaj spektakularne plany filmowe w parku Walt Disney Studios. Kup bilety online i omiń kolejki!

Ważne informacje

- Odwiedź Disneyland oraz Walt Disney Studios w 1 dzień
- Omiń kolejki z zarezerwowanymi wcześniej biletami
- Wypróbuj wszystkie przejażdżki
- Zobacz niesamowite przedstawienia i parady
- Wstęp dla dzieci poniżej 3. roku życia jest bezpłatny

Czego mogę się spodziewać?

Odwiedź Disneyland i park Walt Disney Studios
Disneyland jest zlokalizowany 32 km od centrum Paryża. Jest to najczęściej odwiedzany park rozrywki we Francji i w innych europejskich krajach. Tu bajeczny świat budzi się do życia za sprawą wyjątkowych atrakcji, przejażdżek, wspaniałych przedstawień i imponujących parad.

W parku Walt Disney Studios możesz odkryć tajemnice kryjące się za najbardziej magicznymi scenami filmu Disneya. Podziwiaj legendarne animacje w Toon Studio i oszałamiające efekty z Backlotu. Odkryj pięć stref produkcyjnych i poczuj niesamowite emocje.

Twój bilet zawiera wstęp zarówno do parku Disneyland, jak do Walt Disney Studios. Jeśli chcesz odwiedzić Disneyland Paris, ale pragniesz uniknąć długich kolejek do kasy biletowej, zarezerwuj bilet jeszcze przed wyjazdem.

Wybrana przez Ciebie data nie jest dostępna?
Jeżeli nie możesz znaleźć biletów na dzień, który Cię interesuje, sprawdź daty w sezonie niskim.

Co należy zrobić?

Jak mogę zarezerwować bilety?
Wkrótce po dokonaniu rezerwacji wyślemy Ci Twój bilet drogą mailową. Wydrukuj go i przynieś ze sobą do biura naszego paryskiego agenta, PARISCityVISION.

Jak to działa?
Gdy dotrzesz do Paryża, wybierz się do biura PARISCityVISION, by przed udaniem się do parku wymienić swój bilet elektroniczny na oryginalny bilet wstępu.

Jak długo są ważne moje bilety?
Twoje bilety wstępu do Disneylandu i parku Walt Disney Studios w Paryżu są ważne cały dzień. Możesz przyjść, kiedy parki są otwierane i opuścić je przed zamknięciem.

Czy są dostępne bilety dla dzieci?
Tak, dostępne są bilety dla dzieci w wieku 3-11 lat. Dzieci do 3. roku życia zwiedzają bezpłatnie w towarzystwie płacącego dorosłego.

Kategorie biletów

Dorosły (12+)
Dziecko (3-11)
Niemowlę (0-2): wstęp bezpłatny

Wskazówki

Disneyland w Paryżu - 1 dzień i 2 parki (normalny sezon)

Adres
2 rue des Pyramides 75001 Paryż

×

Obsługa klienta

22 397 91 68 22 397 91 68

Czy potrzebujesz pomocy? Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.