Szukaj

Podobne wydarzenia

Podobne kategorie

Wersal: Karnet 1-dniowy all inclusive z wstępem bez kolejki

Od PLN 153
Zobacz cały Wersal z jednodniowym karnetem na nieograniczone zwiedzanie. Odwiedź pałac Wersalski z audioprzewodnikiem, udaj się do Petit Trianon i Grand Trianon, podziwiaj piękną wioskę Marii Antoniny i zachwyć się ogrodami podczas przedstawienia „Muzyczne fontanny”.

Ważne informacje:
- Zwiedzaj pałac Wersalski w swoim tempie
- Wypożycz bezpłatny audioprzewodnik
- Dowiedz się interesujących faktów na temat francuskiej monarchii
- Odwiedź piękne ogrody
- Zachwyć się wspaniałym przedstawieniem „Muzyczne fontanny”
- Odwiedź Petit Trianon i Grand Trianon
- Zobacz posiadłość Marii Antoniny

Skorzystaj w pełni z uroku Wersalu
Kiedy wejdziesz do Wersalu, otrzymasz audioprzewodnik. Zwiedzanie dostępne jest w 11 językach, w tym po angielsku, zatem będziesz mógł zwiedzać pałac i dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o historii francuskiej monarchii. Następnie będziesz mógł zwiedzić park i podziwiać piękne barokowe ogrody z fontannami i lśniącymi sadzawkami.

Powinieneś również zwiedzić Trianon, gdzie znajdują się posiadłości Petit Trianon, Grand Trianon i dom Marii Antoniny. Od kwietnia aż do października będziesz mógł zobaczyć zachwycający spektakl „Muzyczne fontanny”, odbywający się w każdy weekend. Parkowe fontanny budzą się do życia przy dźwiękach barokowej muzyki, przenosząc Cię do czasów monarchii.

Oferujemy również bilety do pałacu Wersalskiego.

Jak mogę zarezerwować bilety?

Wkrótce po dokonaniu rezerwacji wyślemy Ci bilety na maila. Wydrukuj je i przynieś ze sobą do biura naszego agenta, PARISCityVISION, znajdującego się w Paryżu.

Co dalej?
Kiedy dotrzesz do Paryża, udaj się do biura PARISCityVISION, żeby wymienić swój bilet elektroniczny na oryginalny bilet wstępu do pałacu Wersalskiego.

Jak długo jest ważny mój bilet?

Twój bilet do Pałacu wersalskiego jest ważny przez tydzień od daty odebrania go z biura PARISCityVISION.

W jakich językach jest dostępne zwiedzanie z audioprzewodnikami?

Zwiedzanie Pałacu wersalskiego z audioprzewodnikami dostępne jest w następujących językach: francuski, angielski, niemiecki, hiszpański, włoski, rosyjski, chiński (mandaryński), japoński, portugalski, koreański i polski.

Czy są dostępne bilety ulgowe dla dzieci?
Tak, są dostępne bilety dla dzieci w wieku od 3-17 lat. Dzieciom poniżej 2. roku życia przysługuje bezpłatny wstęp pod opieką płacącego dorosłego.

Kategorie biletów

Dorosły (18+)
Dziecko (3-17)
Niemowlę (0-2): Bezpłatny

Natychmiastowe potwierdzenie

Wydrukuj bilet

Wskazówki

Wersal: Karnet 1-dniowy all inclusive z wstępem bez kolejki

Adres
2 rue des Pyramides 75001 Paryż

×