Szukaj

Dlaczego warto kupować u nas?

  • Systemy płatności bezpieczne w 100%

  • Płać w PLN

  • Ponad 3,5 mln sprzedanych biletów

Podobne wydarzenia

Podobne kategorie

Rejs z Kolacją, wieża Eiffla i występ w Moulin Rouge

4.3 (86)
Od 1487 PLN
Wybierz się na rejs z kolacją po Sekwanie, później odwiedź wieżę Eiffla i zakończ wieczór obejrzeniem kabaretu w Moulin Rouge w Paryżu. Czego więcej można chcieć od nocy w Paryżu?

Rozpoczniesz ten wieczór kolacją na jednym ze statków wycieczkowych „Marina de Paris ”. Podczas kolacji zobaczysz wyjątkowy widok za oknami: pokaz najpiękniejszych zabytków wychodzących na rzekę Sekwanę! Menu na pokładzie składa się z wyboru przystawek, głównego dania z karty, wyboru deserów i kieliszka wina.

Statek rejsowy zawinie do przystani u stóp wieży Eiffla, gdzie ominiesz kolejkę i wjedziesz na 2 piętro wieży Eiffla, z której rozpościera się wyjątkowy panoramiczny widok na Paryż.

Na koniec tego intensywnego wieczoru, autobus zawiezie Cię do Moulin Rouge , gdzie pójdziesz na “Féerie ” najnowszy kabaret Moulin Rouge. Każda osoba zostanie poczęstowana połową butelki szampana w Moulin Rouge.

Luksusowy autokar przewiezie uczestników wycieczki pomiędzy poszczególnymi atrakcjami i z powrotem. Przez cały czas obecny będzie przewodnik mówiący po angielsku i po francusku!

UWAGA :
* Kabaret Moulin Rouge zawsze cieszy się ogromną popularnością, więc jest możliwe, że przed wejściem do Moulin Rouge trzeba będzie poczekać w kolejce. Nie możemy za to odpowiadać.
* W Moulin Rouge często jest wielu klientów, więc miejsca mogą być ograniczone i może być tłoczno.
* Grupa składająca się z więcej niż 8 osób może nie dostać własnego stołu na statku wycieczkowym „Marina de Paris”. Członkowie takiej grupy mogą zostać posadzeni z innymi osobami.
* Wymagane są stroje wizytowe i/lub swobodne.

Czas trwania : 7-8 godzin.
Godziny wyjazdu : Co wieczór o 18:00. Prosimy przybyć na miejsce wyjazdu nie później niż na 30 minut przed godziną rozpoczęcia.
Wycieczka: Rejs z kolacją, wieża Eiffla i występ w Moulin Rouge zaczyna się i kończy pod adresem: PARIScityVISION, 2, Rue Des Pyramides, 75001 Paryż.

UWAGA : W autobusie zapytamy Cię, w którym hotelu mieszkasz i jeśli znajduje się on w centrum Paryża, autobus zatrzyma się w pobliżu Twojego hotelu, aby Cię tam wysadzić.

Kategorie biletów

Dorosły (12+)
Dziecko (6-11)
Niemowlę (0-5): Bezpłatny

Godziny otwarcia

Wycieczka zaczyna się co wieczór o 18:00. Od pierwszego listopada do 31 marca wycieczka odbywa się tylko od czwartku do soboty.

Zarezerwuj

pią, 6 paz 2023

Natychmiastowe potwierdzenie

Akceptowane bilety elektroniczne

Co jest zawarte w cenie?

- Skip the line-ticket to the Eiffel Tower.
- A visit to the 2nd floor of the Eiffel Tower.
- A cruise on the Seine.
- Dinner and water on the cruise.
- Entry to Moulin Rouge with ½ a bottle of champagne.
- Transportation between the attractions.

Godziny otwarcia

Wskazówki

Rejs z Kolacją, wieża Eiffla i występ w Moulin Rouge

Adres
Place de Sydney, 75015 Paris

×

Pomoc w języku angielskim

22 397 91 68 22 397 91 68

Potrzebujesz pomocy z rezerwacją? Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.