Szukaj

Dlaczego warto kupować u nas?

  • Systemy płatności bezpieczne w 100%

  • Płać w PLN

  • Ponad 3,5 mln sprzedanych biletów

Podobne wydarzenia

Podobne kategorie

Wieża Eiffla: Obiad na 1 piętrze + wycieczka po mieście + rejs

4.1 (11)
Od 607 PLN

Wieża Eiffla: Obiad na 1 piętrze + wycieczka po mieście + rejs! Swoje zwiedzanie zaczniesz od zapoznania się z Paryżem podczas wycieczki autobusowej. Później czeka na Ciebie wspaniały obiad w Madame Brasserie na 1 piętrze wieży Eiffla, skąd będziesz podziwiać piękne widoki na miasto. Zwiedzanie zakończy się wspaniałym rejsem po Sekwanie.

Ważne informacje

- Pomiń długie kolejki do wieży Eiffla
- Obiad w Madame Brasserie na 1 piętrze wieży Eiffla
- Godzinny rejs po Sekwanie
- Wycieczka autobusowa po Paryżu
- Przewodnik audio

Czego mogę się spodziewać?

Pierwsza część wycieczki to zwiedzanie Paryża autobusem. Z komentarzem audio poznasz fascynującą historię Paryża.

Zobaczysz także główne place, mosty, ulice i budynki miasta, takie jak Opéra Garnier, plac Concorde, Pola Elizejskie, Łuk Triumfalny, plac Trocadero, Les Invalides, Pont Neuf, plac Bastylii i niesamowitą wieżę Eiffla.

Wycieczka autobusowa zakończy się u podnóża wieży Eiffla. W tym miejscu powita Cię załoga jednego z trzech trzykadłubowców i rozpoczniesz drugą część wyprawy, czyli 1-godzinny rejs łodzią po Sekwanie. 

Łodzie są całkowicie przeszklone, z tarasem z tyłu i trapami dookoła, dzięki czemu przyjemnie będzie Ci podziwiać architekturę miasta. Tutaj również otrzymasz indywidualne przewodniki audio z tekstami i muzyką przywołującą różne miejsca i czasy.

Rejs skończy się u podnóża wieży Eiffla, gdzie ominiesz długie kolejki i udasz się bezpośrednio do wind, aby wjechać na 1 piętro wieży Eiffla. Tutaj zjesz 3-daniowy obiad (napoje wliczone w cenę) w Madame Brasserie - ostatnia część wycieczki!

Kliknij TUTAJ, aby zobaczyć przykładowe menu.

Pamiętaj, że 3 elementy tej wycieczki: autobusowe zwiedzanie Paryża, a następnie rejs po Sekwanie i obiad na wieży Eiffla mogą odbyć się w innej kolejności. Plan wycieczki może się zmienić z niewielkim wyprzedzeniem i wyglądać tak: obiad na wieży Eiffla, następnie autobusowe zwiedzanie Paryża, a na koniec rejs po Sekwanie lub jakkolwiek inaczej!

Jak to działa?

Jak mogę zarezerwować bilety? 
Wkrótce po dokonaniu rezerwacji otrzymasz swój bilet elektroniczny mailem. Akceptowane są bilety na urządzeniach mobilnych.

Prosimy o przybycie na miejsce spotkania 10 minut przed rozpoczęciem wycieczki. Adres spotkania znajduje się bardzo blisko wieży Eiffla i będzie wyraźnie widoczny na e-bilecie. Tutaj spotkasz swojego przewodnika lub przedstawiciela, który odprowadzi Cię do wieży Eiffla i zapewni Ci pierwszeństwo dostępu na wieżę Eiffla. Ważne jest, aby pojawić się pod dokładnym adresem spotkania co najmniej 10 minut przed godziną rozpoczęcia, ponieważ przewodnik lub przedstawiciel nie może czekać na osoby, które się spóźnią.

Ważne informacje

- Przewodnik audio to aplikacja, którą można pobrać na urządzenie mobilne. Prosimy o zabranie własnych słuchawek, aby móc słuchać pobranego przewodnika audio na własnym urządzeniu audio.
- Nasz przewodnik zapewni Ci priorytetowy dostęp do wind i minimalny czas oczekiwania. Pominięcie kolejek przy kontroli bezpieczeństwa, która jest obowiązkowa, nie jest jednak możliwe. Możesz się spodziewać oczekiwania podczas kontroli bezpieczeństwa, na co nie mamy wpływu.

Kategorie biletów

Dorosły (12+)
Dziecko (3-11)
Niemowlę (0-2): Bezpłatny

Godziny otwarcia

Sprawdź dostępność w kalendarzu.

Co nie jest zawarte w cenie?

- Wstęp na 2 i3 piętro (szczyt) wieży Eiffla

Zarezerwuj teraz

Fantastycznie: 4.1 – 11 opinie

Zarezerwuj

nie, 28 lip 2024

Winda

Natychmiastowe potwierdzenie

Akceptowane bilety elektroniczne

Zaoszczędź czas – pomiń kolejkę

Przewodnik audio

Czas trwania: 5 godziny 30 minuty

Co jest zawarte w cenie?

- Wstęp na 1 piętro wieży Eiffla
- Obiad w Madame Brasserie
- Kawa lub herbata i wodą są wliczone w cenę podczas obiadu
- Wybrane drinki, wino, piwo i napoje bezalkoholowe są wliczone w cenę podczas obiadu
- Wycieczka autobusowa po Paryżu
- Rejs po Sekwanie
- Przewodnik audio

Godziny otwarcia

Wskazówki

Wieża Eiffla: Obiad na 1 piętrze + wycieczka po mieście + rejs

Adres
Place de Sydney, 75015 Paris

×

Pomoc w języku angielskim

22 397 91 68 22 397 91 68

Potrzebujesz pomocy z rezerwacją? Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.