Szukaj

Dlaczego warto kupować u nas?

Bilety na atrakcje i wycieczki w Paryżu

Witamy w ParyzBilety.pl — serwisie dla wszystkich, którzy szukają biletów na kabarety, wydarzenia kulturalne i wycieczki. Tutaj możesz szybko, łatwo i bezpiecznie kupić bilety wstępu na różne imprezy, na przykład w Moulin Rouge czy Lido de Paris. A co powiesz na kolację na wieży Eiffla, zwiedzanie Luwru z przewodnikiem, rejs z kolacją po Sekwanie lub wizytę w pałacu Wersalskim? Bilety na te i inne atrakcje dostępne są na ParyzBilety.pl!

  • Ponad 3,4 milionów sprzedanych biletów

    4000+ ofert w 30 krajach

  • Systemy płatności bezpieczne w 100%

    Możesz czuć się w 100% bezpiecznie podczas zakupów na naszej stronie

  • Płać w PLN

    Płać w PLN bez ukrytych kosztów

Podobne wydarzenia

Podobne kategorie

Wieża Eiffla: kolacja, rejs i Moulin Rouge

4.4 (55)
Od PLN 1325
Zjedz kolację na pierwszym piętrze Wieży Eiffla w Paryżu, potem dołącz do wieczornego rejsu po Sekwanie i zakończ wieczór na przedstawieniu w Moulin Rouge! Doskonały wieczór i nasza najbardziej popularna wycieczka w Paryżu!

Rozpoczniesz wieczór od kolacji (napoje są zawarte w cenie) w nowej restauracji „58 Tour Eiffel ”, zlokalizowanej na 1 piętrze Wieży Eiffla , a następnie odkryjesz główne zabytki Paryża podczas rejsu po rzece Sekwanie .

Po zakończeniu rejsu autobus zawiezie Cię do Moulin Rouge , gdzie pójdziesz na “Féerie ” najnowszy kabaret Moulin Rouge. Każda osoba zostanie poczęstowana kieliszkiem szampana w Moulin Rouge.

Luksusowy autokar będzie przewozić uczestników wycieczki pomiędzy poszczególnymi atrakcjami i z powrotem. Przez cały czas obecny będzie przewodnik mówiący po angielsku i po francusku!

UWAGA :
* Restauracja „58 Tour Eiffel” i Moulin Rouge zawsze cieszą się ogromną popularnością, więc jest możliwe, że przed wejściem do restauracji i do Moulin Rouge trzeba będzie poczekać w kolejce. Za to nie możemy być pociągnięci do odpowiedzialności.
* W Moulin Rouge często jest wielu klientów, więc miejsca mogą być ograniczone i może być tłoczno.
* Grupa składająca się z więcej niż 8 osób może nie dostać własnego stołu w restauracji „58 Tour Eiffel”. Takie grupy mogą zostać rozdzielone i otrzymać więcej niż jeden stół!
* W pewnych rzadkich sytuacjach, a czasem ze względu na pogodę rejs odbędzie się przed kolacją w restauracji „58 Tour Eiffel”. Często się zdarza, że zostajemy o tym powiadomieni bardzo późno, więc nie mamy możliwości ostrzeżenia uczestników. Za to nie możemy być pociągnięci do odpowiedzialności.
* Wymagane są stroje wizytowe i swobodne

Czas trwania : 7-8 godzin.
Godziny wyjazdu : Co wieczór o 18:15. Przybądź na miejsce wyjazdu nie później niż 30 minut przed rozpoczęciem.

Wycieczka Eiffel Tower Dinner, Cruise and Moulin Rouge zaczyna się i kończy pod adresem: 2 Rue des Pyramides, 75001 Paris!
UWAGA : W autobusie zapytamy Cię, w którym hotelu mieszkasz i jeśli znajduje się on w centrum Paryża, autobus zatrzyma się w pobliżu Twojego hotelu, aby Cię tam wysadzić.

Kategorie biletów

Dorosły (12+)
Dziecko (6-11)
Niemowlę (0-5): Bezpłatny

Godziny otwarcia

Wycieczka zaczyna się co wieczór o 17.45

Akceptowane są bilety w telefonie komórkowym

Oszczędzaj czas - omiń kolejkę

Godziny otwarcia

Wskazówki

Eiffel Tower Dinner, Cruise & Moulin Rouge

Adres
PARISCityVISION 36 Avenue de la Bourdonnais 75007 Paris

×

Obsługa klienta

22 397 91 68 22 397 91 68

Czy potrzebujesz pomocy? Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.