Szukaj

Dlaczego warto kupować u nas?

Bilety na atrakcje i wycieczki w Paryżu

Witamy w ParyzBilety.pl — serwisie dla wszystkich, którzy szukają biletów na kabarety, wydarzenia kulturalne i wycieczki. Tutaj możesz szybko, łatwo i bezpiecznie kupić bilety wstępu na różne imprezy, na przykład w Moulin Rouge czy Lido de Paris. A co powiesz na kolację na wieży Eiffla, zwiedzanie Luwru z przewodnikiem, rejs z kolacją po Sekwanie lub wizytę w pałacu Wersalskim? Bilety na te i inne atrakcje dostępne są na ParyzBilety.pl!

  • Ponad trzy miliony sprzedanych biletów

    4000+ ofert w 30 krajach

  • Systemy płatności bezpieczne w 100%

    Możesz czuć się w 100% bezpiecznie podczas zakupów na naszej stronie

  • Płać w PLN

    Płać w PLN bez ukrytych kosztów

Podobne wydarzenia

Podobne kategorie

Centrum Pompidou: wstęp bez kolejki

Od PLN 71
Odwiedź zachwycające Centrum Pompidou, będące w posiadaniu jednej z najważniejszych kolekcji dzieł XX i XXI wieku, w tym obrazów, grafik, fotografii oraz wytworów artystycznych związanych ze sztuką nowych mediów, architekturą i designem. Jest to obowiązkowy punkt programu dla wszystkich miłośników sztuki!

Ważne informacje:
- Odwiedź Centrum Pompidou, znajdujące się w sercu Paryża!
- Omiń kolejkę, kupując bilet online
- Zachwyć się wyjątkowymi eksponatami Muzeum Sztuki Współczesnej w Paryżu
- Zobacz arcydzieła kubizmu, surrealizmu i wiele innych
- Odwiedź restaurację Le George, z okien której rozpościerają się niesamowite widoki

Odkryj uroki Centrum Pompidou w Paryżu
Centrum Pompidou znajduje się w Paryżu pomiędzy dzielnicami Les Halles i Marais. Francuska nazwa tego obiektu, zbudowanego w stylu industrialnym to Centre Georges-Pompidou albo Beaubourg. Na zwiedzających czeka tu ponad 100000 wyjątkowych dzieł autorstwa najwybitniejszych artystów sztuki współczesnej: Henri Matisse'a, Pabla Picasso, Fernanda Légera, Wassilego Kandinsky'ego, Alberta Giacomettiego, Jeana Dubuffeta, Brancusiego i innych.

W Centrum Pompidou możesz zapoznać się również z fundamentami sztuki współczesnej, takimi jak fowizm, kubizm, surrealizm, abstrakcja liryczna i abstrakcja zimna.

Uzyskasz dostęp do wszystkich części budynku dostępnych dla zwiedzających, dzięki czemu będziesz mógł podziwiać wspaniały widok na bazylikę Sacré-Coeur, wieżę Eiffla, Luwr, katedrę Notre-Dame, Operę Garnier, wieżę Saint Jacques i Conciergerie.

Na ostatnim piętrze muzeum znajduje się restauracja Le George, z której rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na miasto.

Jak mogę zarezerwować bilet?
Wkrótce po dokonaniu rezerwacji otrzymasz mailem swój bilet. Wydrukuj go i przynieś ze sobą do naszego paryskiego agenta, PARISCityVISION.

Gdzie mogę odebrać mój bilet?
Po przybyciu do Paryża należy udac się do biura naszego agenta, PARISCityVISION, w celu wymiany biletu elektronicznego na oryginalny bilet wstępu do Centrum Pompidou.

Jaki jest okres ważności biletów?
Bilet wstępu ważny jest w wybranym przez Ciebie dniu. Zignoruj przedział czasowy, który pojawi się w trakcie rezerwacji, nie dotyczy on biletu.

Czy są dostępne bilety ulgowe dla dzieci?
Nie, ale jeżeli Twoje dzieci nie ukończyły 18. roku życia, przysługuje im możliwość bezpłatnego zwiedzania muzeum, pod warunkiem pozostawania pod opieką płacącego dorosłego. 

Kategorie biletów

Dorosły (18+)
Dziecko (4-17)
Niemowlę (0-3): Bezpłatny

Godziny otwarcia

Codziennie w godz. 10:00-22:00

Natychmiastowe potwierdzenie

Wydrukuj bilet

Godziny otwarcia

Wskazówki

Centrum Pompidou: wstęp bez kolejki

Adres
2 rue des Pyramides<br /> 75001 Paryż<br /> <br /> UWAGA: Musisz odebrać sw&oacute;j bilet do godz. 21:00

×

Obsługa klienta

22 397 91 68 22 397 91 68

Czy potrzebujesz pomocy? Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.