Szukaj

Dlaczego warto kupować u nas?

  • Systemy płatności bezpieczne w 100%

  • Płać w PLN

  • Ponad 3,5 mln sprzedanych biletów

Podobne wydarzenia

Podobne kategorie

Muzeum Grévin: wstęp bez kolejki

 
 
Zanurz się w świecie woskowych arcydzieł w muzeum figur woskowych Grévin! Zobacz ponad 300 eksponatów i dowiedz się, jak tworzy się te znakomite dzieła.

Ważne informacje:

- Odwiedź fantastyczne muzeum figur woskowych Grévin
- Kup bilet wcześniej i omiń kolejkę
- Zobacz ponad 300 eksponatów z wosku
- Podziwiaj woskowe wersje popularnych międzynarodowych artystów oraz postaci historycznych
- Dzieciom poniżej 5. roku życia przysługuje bezpłatny wstęp

Odkryj muzeum figur woskowych Grévin
Muzeum Grévin, które powstało w 1881 roku, mieści w sobie ponad 300 eksponatów, przedstawiających słynne postaci, takie jak Albert Einstein, Mahatma Gandhi, Michael Jackson oraz Królowa Elżbieta II.

Skorzystaj z majestatycznych marmurowych schodów i zobacz wyjątkowy pokaz dźwięków i świateł, który był zaprezentowany po raz pierwszy na Trocadero na paryskiej Wystawie Światowej w 1900 roku.

Podziwiaj międzynarodowe gwiazdy piłki nożnej, rugby, koszykówki, wyścigów samochodowych i nie tylko. Odkryj sekrety tworzenia woskowych wyobrażeń sławnych osób! Weź udział w wycieczce, dzięki której dowiesz się, jakie są najważniejsze etapy tworzenia figur: rzeźbienie, formowanie i usuwanie formy, stylizacja włosów i makijaż oraz tworzenie kostiumów i akcesoriów.

Twoje dzieci będą zachwycone możliwością odwiedzenia specjalnej strefy dla dzieci i ,,spotkania" swoich ulubionych gwiazd, postaci z kreskówek i superbohaterów, takich jak Spiderman lub też Wiewiór z Epoki lodowcowej.

Zobacz największe gwiazdy kina i muzyki, takie jak George Clooney, Céline Dion, Madonna, Mika i wiele innych. Odwiedź również nową wystawę The Voice.

Jak mogę zarezerwować bilety?
Wkrótce po dokonaniu rezerwacji wyślemy Ci bilety na maila. Wydrukuj je i przynieś ze sobą do biura naszego agenta, PARISCityVISION, znajdującego się w Paryżu.

Co dalej?
Kiedy dotrzesz do Paryża, udaj się do biura PARISCityVISION, żeby wymienić swój bilet elektroniczny na oryginalny bilet wstępu do muzeum Grévin.

Jak długo jest ważny mój bilet?
Twój bilet jest ważny przez tydzień od daty odebrania go z biura PARISCityVISION.

Czy są dostępne bilety ulgowe dla dzieci?

Tak, są dostępne bilety ulgowe dla dzieci w wieku 5-15 lat. Dzieci w wieku 0-4 lat zwiedzają bezpłatnie pod opieką płacącego dorosłego. 

Kategorie biletów

Dorosły (16+)
Dziecko (5-15)
Niemowlę (0-4): Bezpłatny

Zarezerwuj

wt, 18 cze 2024

Natychmiastowe potwierdzenie

Wydrukuj bilet

Wskazówki

Muzeum Grévin: wstęp bez kolejki

Adres
2 rue des Pyramides 75001 Paryż

×

Pomoc w języku angielskim

22 397 91 68 22 397 91 68

Potrzebujesz pomocy z rezerwacją? Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.