Szukaj

Dlaczego warto kupować u nas?

  • Systemy płatności bezpieczne w 100%

  • Płać w PLN

  • Ponad 3,5 mln sprzedanych biletów

Podobne wydarzenia

Podobne kategorie

Paris Essential

4.1 (11)
Od 769 PLN
Ta trójfazowa wycieczka „Paris Essential ” umożliwi Ci odkrycie Paryża, jego historii i wspaniałych budynków podczas przejażdżki luksusowym autokarem, rejsu po Sekwanie i wizyty na Wieży Eiffla, gdzie czeka Cię dwudaniowy lunch.

Pierwszy etap to wycieczka autobusem , w którym możesz wysłuchać komentarzy audio (dostępnych w 13 językach, w tym angielskim, hiszpańskim, francuskim, niemieckim, włoskim, holenderskim, szwedzkim i duńskim), dzięki czemu poznasz historię Paryża podziwiając jego główne place, mosty, ulice i budynki, takie jak: plac Opery, plac Concorde, Luwr, Pola Elizejskie, Łuk Triumfalny, plac Trocadero, plac Inwalidów, most Pont-Neuf, plac i opera Bastille, katedra Notre-Dame, ogrody Luxembourg, Saint-Germain des Prés i Wieża Eiffla

Autokarowa część wycieczki kończy się u stóp Wieży Eiffla, gdzie załoga powita Cię na pokładzie jednego z trzech tzykadłubowców należących do „Bateaux Parisiens ”, na którym czeka Cię drugi etap wycieczki — jednogodzinny rejs po Sekwanie ! Każdy z tych statków wycieczkowych ma całkowicie przeszklone ściany, taras z tyłu i przejścia dookoła pokładu, dzięki czemu są one doskonale dostosowane do odkrywania i podziwiania bogatej architektury miasta. W indywidualnych słuchawkach można wysłuchać przejrzystego i barwnego komentarza, któremu towarzyszą utwory liryczne i muzyczne, odnoszące się do poszczególnych miejsc i epok (komentarz jest również dostępny w 13 językach, w tym angielskim, hiszpańskim, francuskim, niemieckim, włoskim, holenderskim, szwedzkim i duńskim).

Rejs wycieczkowy również kończy się u stóp Wieży Eiffla, gdzie ominiesz kolejkę, udasz się bezpośrednio do windy i pojedziesz na 1 piętro Wieży Eiffla , z którego możesz podziwiać wspaniały panoramiczny widok Paryża. Tutaj czeka Cię dwudaniowy lunch (w tym napoje) w restauracji „58 Tour Eiffel ”. Jest to ostatni etap wycieczki „Paris Essential”. Jeśli chcesz, możesz na miejscu kupić bilety wstępu na 2 i/lub 3 piętro Wieży Eiffla.

Czas trwania : około 5 godzin. (Zależnie od tego, ile czasu spędzisz na Wieży Eiffla)
Godziny wyjazdu : 9:00 i 12:00. Przybądź na miejsce wyjazdu nie później niż 20 minut przed rozpoczęciem.

Wycieczka Paris Essential zaczyna się pod adresem: 2 Rue de Pyramides 75001 Paryż, a kończy się na Wieży Eiffla!

Kategorie biletów

Dorosły (12+)
Dziecko (3-11)
Niemowlę (0-2): Bezpłatny

Godziny otwarcia

Wycieczka rozpoczyna się codziennie o 9:00 i 12:00
Zarezerwuj teraz

Fantastycznie: 4.1 – 11 Opinie

Rezerwuj

śr, 1 lut 2023

Change date free of charge Change date free of charge
You can now change your booked date free of charge! Simply use the form under Contact Us or send us an email to let us know the new date no later than 5 days before your booked date

Bilety podlegające zwrotowi Bilety podlegające zwrotowi
Bilety podlegają zwrotowi z 48-godzinnym wyprzedzeniem. W niektórych przypadkach może zostać naliczona opłata za anulowanie rezerwacji w wysokości 20%.

Natychmiastowe potwierdzenie

Akceptowane są bilety w telefonie komórkowym

Omiń kolejkę i oszczędzaj czas

Czas trwania: 5 godz.

Co jest wliczone w cenę?

- Entry to the Eiffel Tower.
- Lunch on the 1st floor of the Eiffel Tower.
- A sightseeing tour.
- A one hour cruise.
- An audio guide.

Godziny otwarcia

Due to renovations Restaurant 58 is closed until April 2020. Lunch at the restaurant will be replaced with lunch on the terrace of the Eiffel Tower, located on the 1st floor.

Wskazówki

Paris Essential

Adres
Place de Sydney, 75015 Paris

×

Obsługa klienta

22 397 91 68 22 397 91 68

Czy potrzebujesz pomocy? Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.