Szukaj

Podobne wydarzenia

Podobne kategorie

Wersal: wstęp bez kolejki i wycieczka z przewodnikiem

4.0 (2)
Od PLN 270
Możesz samodzielnie zwiedzić Pałac Wersalski (z audioprzewodnikiem) i jego piękne ogrody!

Jest to wycieczka z Paryża do Pałacu Wersalskiego i z powrotem luksusowym autokarem z klimatyzacją!

W 1661 roku Ludwik XIV rozpoczął budowę pałacu, który później stał się rezydencją najbardziej prestiżową wśród wszystkich dworów Europy. W budowie pałacu uczestniczyli sławni na całym świecie architekci i dekoratorzy, tacy jak Le Vau, Mansart , oraz Le Nôtre , który zaprojektował ogrody pałacowe.

Aby umożliwić Ci lepsze wykorzystanie wizyty w pałacu, podczas przejazdu autokarem zapewnimy Ci specjalne nagrania audio zawierające objaśnienie różnych aspektów życia w Wersalu w okresie panowania Ludwika XIV, „Króla Słońce”. Nagrania te pomogą Ci w zaplanowaniu wolnego czasu przeznaczonego na zwiedzanie zamku i ogrodów.

Bilet wstępu (zawarty w cenie) umożliwia samodzielnie zwiedzanie Apartamentów Królewskich, Sali Zwierciadlanej, Apartamentów Dauphina i jego żony , oraz Galerii Bitew .

Dostępny będzie audioprzewodnik w dziewięciu językach, w tym: francuskim, angielskim, niemieckim, hiszpańskim, włoskim, portugalskim i japońskim.

UWAGA : Bilety wstępu do Ogrodów Wersalskich (8,- EUR) NIE są zawarte w cenie biletu na wycieczkę i trzeba je kupić na miejscu!

Czas trwania : 4 godziny.
Godziny wyjazdu : 8:15 / 8:45 lub 14:00. Prosimy o przybycie na miejsce wyjazdu nie później niż 20 minut przed rozpoczęciem.

Zwiedzanie Wersalu / Versailles Vision zaczyna się i kończy pod adresem: 214, Rue de Rivoli, 75001 Paryż!

Kategorie biletów

Dorosły (18+)
Dziecko (3-17)
Niemowlę (0-2): Bezpłatny

Godziny otwarcia

Wycieczka rozpoczyna się codziennie o 8:00/8:45 i 14:00.

Natychmiastowe potwierdzenie

Wydrukuj bilet

Audioprzewodnik

Godziny otwarcia

Wskazówki

Wersal: wstęp bez kolejki i wycieczka z przewodnikiem

×